Pavel Janovský

Moderátor & DJ

O mně

Na úvod bych se rád představil. Jmenuji se Pavel Janovský. Ptáte se, jak jsem se stal profesionálním moderátorem a DJ? Mikrofonu jsem se poprvé chopil při moderování tomboly na mém maturitním plese v roce 2008. To byl zřejmě ten okamžik, který mě utvrdil v tom, že za mikrofon patřím. Bavit lidi je jednoduše má práce i můj koníček.

Od maturitního plesu po velké akce

Maturitním plesem to začalo a moderováním na velkých akcích to jen pokračuje. Ale abych nepředbíhal… V roce 2009 jsem začal podnikat ve finančním sektoru a z pozice konzultanta jsem se postupně vypracoval až na ředitele. Tyto pozice mě naučily přednášet před velkým publikem. A tam jsem se našel. K vedení porad a seminářů přibylo také moderování svateb, plesů, menších i velkých akcí i firemních večírků.

Zkušenosti moderátora + Zapálení pro hudbu = Profesionální DJ

Příběh o tom, jak se z moderátora stal také profesionální DJ je poměrně krátký. Jednoduše mě k této práci přivedl zájem klientů. A tak jsem se naučil kouzlit i za mixážním pultem a volit hudbu, která má úspěch.

PJ & SaxoKid, spojení, které stojí za to

Rok 2016 byl výjimečný díky tomu, že jsem měl možnost při moderování v hotelu Hilton poznat a uvést SaxoKida, nejlepšího saxofonistu v České republice. Slovo dalo slovo a nyní společně tvoříme sehraný tým a dodáváme akcím nový rozměr. O tom, že má naše spolupráce úspěch, jsme se přesvědčili i v září 2017, kdy jsme byli pozváni na svatbu VIP klienta, která se odehrávala na ostrově Mauricius.

Co bude dál?

Jsem přesvědčen o tom, že téměř 10 let zkušeností v oblasti moderování je pouze začátek a že mám díky dlouholetým zkušenostem co nabídnout i vám a rozšířit tak řady svých spokojených klientů. Neváhejte mě kontaktovat!

microphone-1

Moderátor

Hledáte profesionálního moderátora na svou akci?

Charakterizují mě zkušenosti, profesionální přístup i smysl pro humor

turntable

DJ

Chcete oživit chystanou akci skvělou hudbou?

Nabízím široký repertoár a zapálení, které zvedne lidi ze židlí

guest-star

Entertainer & Speaker

Že bez zábavy není skvělá akce? Souhlasím!

Povýším každou akci na novou úroveň

Žiju tím, co mě naplňuje

A co že to je?
Když se baví všichni kolem mě.

Kdo patří mezi mé zákazníky?
Každý, kdo chce své akci vdechnout zábavu. Za dobu svého působení v této sféře jsem měl možnost pracovat i pro větší klienty, například pro firmu KIKA, Metrostav či Tesco.

Co mám rád?
Když můžu svému publiku zazpívat.

Můj životní sen?
Mým životním snem je, aby každá má akce byla nezapomenutelná.